Парацетамол капс. по 325 мг №10
Відпускається без рецепта
По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру у коробці
Кількість од.:
37 грн
В наявності
Детальна інформація про Парацетамол капс. по 325 мг №10
- Країна виробник: Україна
- Рецептурний відпуск: без рецепта
- Температура зберігання: від 5 °С до 25 °С
- Кількість в упаковці: 10
- Спосіб введення: Орально
- Діюча речовина: парацетамол
- Категорія: Знеболюючі
- Лікарська форма: Капсули
- Дозування: 325 мг
- Міжнародне найменування: Paracetamol
- Код АТС/ATX: N02B E01
- Торгівельна назва: Парацетамол
- GTIN: 4820135583966
- Виробник: Фармацевтична компанія "Здоров'я"
- Упаковка: По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру у коробці
- Код Моріон: 153057
Самовивіз з аптеки:
Забрати сьогодні до 20:00 Україна, Київська обл., Бучанський р-н, Софіївська Борщагівка, вулиця Яблунева, 26
Пн-Сб: 08:00 – 20:00 Нд: 09:00 – 17:00
Забрати сьогодні до 20:00 Україна, м. Київ, проспект Володимира Івасюка, 16-В
Пн-Пт: 8:00-21:00 Сб: 8:00-20:00 Нд: 9:00-19:00
Дивитись всі
Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

Оплата картою при отриманні
Ви можете сплатити банківською картою за ваше замовлення при отриманнм товара за обраною попередньо адресою.

Готівкою при отриманні
Оплата готівкою при отриманні доступна для будь-яких способів доставки. Ви можете сплатити замовлення готівкою при отриманні в наших аптеках, при зустрічі з кур'єром.

Інструкція
Закрити